Image     Vítejte v rodinném jezdeckém areálu, který se nachází v malém městečku Nýřany u Plzně. Nacházíme se ve výborné strategické poloze cca 2 km od sjezdu dálnice D5 - Plzeň 10 minut, Praha 45 min., SRN 35 min..

Celý náš areál  prochází  postupně celkovou rekonstrukcí.  Nabízíme služby spojené s výcvikem jezdců, prodej, ustájení koní a nebo se u nás můžete ubytovat na Vaší pracovní cestě nebo dovolené. V oblasti prodeje, výcviku koní a jezdců můžeme nabídnout  více než 20- ti leté zkušenosti. Je nám ctí a největší odměnou to, že se k nám klienti rádi vrací....

Milovníky jižních krajin jistě potěší naše zahrádka plná palem, yucc a  kaktusů, které bez problémů přečkávají naše zimní období.  Pro nejmešní návštěvníky je k vidění  mini chov papoušků, králíků, slepic a holandských minikoziček.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS :)

 

​--------------------------------------------------------------------------------------------

 

   Image Stables


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBORA´S ALLISON VÍTĚZKA ZÁPADOČESKÉ JUMP TOUR 2016

Image

Image

 

OBORA´S ALLISON - PRVNÍ ,, ST ,,

Klisna Obora´s Allison má za sebou první start v parkuru stupně ST za jednu chybu, ve finále na výšce 145 cm šla bez chyby :)

LEXUS ÚSPĚŠNÝ V PLZNI

Z naší stáje prodaný valach Lexus ( Le Patron x Manillon Rouge ) se se svojí mladou jezdkyní a majitelkou umístil na výborném 2. místě v Equiservis Amater Tour.

Image

 

DAGMAR BECÁNIČOVÁ
Staročeské Náměstí 6
Nýřany
Česká republika
IČ:
74783912
DIČ